Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Czechowa sprzeciwiają się budowie biurowca

Utworzony przez ulex, 20 kwietnia 2009 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Mieszkam przy ul.Młodej Polski. Cieszę się że ,,fantastyczna,, i ,,wysublimowana,, tzw.architektura Czechowa zostanie troszkę unowocześniona. A protestujących z ich wodzem p.Wochem możecie ,,pożreć,,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok, narzekają na budowę budynku bo im przeszkadza hałas i kurz... Jeżeli przeszkadza hałas, wyprowadźcie się do lasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
galileo napisał:
A co takiego zrobił mieszkańcom Organowej? Mieszkam na tej ulicy i 1 raz słyszę aby mi ktoś tam gdzieś zalazł.
Pytanie jeszcze gdzie na Organowej mieszkasz. Była głośna sprawa dotycząca budowy stojącego już bloku nr 13.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mloda polka napisał:
jestem mieszkanką jednego z wiezowcow. nie mozna tak życ.okna sie nie da otworzyc,bo ciagle brud,pyl, kurz,i strasliwy hałas. jak prezydent mógł pozwolic na taka inwestycje tak blisko mieszkajacych tutaj ludzi .skandal!!!!!!!
Co za bzduy kobito piszesz.W mojej dzielnicy od dawna nie budują i też jest w mieszkaniu kurz,mimo że są szczelne okna i pozamykane.Nikomu nie dogodzi.A protestującym mieszkańcom CZechowa przypominam,że jak wygódka była za stajnią,to nie śmierdziało?A gnojownik tuż pood domem to też nie śmierdziało?A kurzu nie było?Przestańcie ludzie marudzić.Kto szuka ciszy,spokoju,niech sobie kupu leśniczówkę lub przeprowadzi się na prowincję i będzie miał spokój.A wieczny spokój też można sobie załatwić (na cmentarzu).Wcześniej czy później każdy będzie miał wieczny spokój.Ale chyba wszyscy,co za życia protestowali.też chyba będą protestować,że nawet spokojnie nie można w grobie poleżeć bo robaki łażą i łaskoczą a podrapać się nie ma jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ostatniej chwili... Od rana stoją mieszkańcy MP przy wjeździe na plac budowy. I nikogo nie wpuszczają. Był nawet jeden desperacki sposób powstrzymania samochodu osobowego rzucając się na maskę. Póki co - roboty stoją w miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policję wezwać, rozgonić towarzystwo, jednego z drugim kilka razy przez łeb to sie protestów odechce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"trwa budowa potężnych biurowców" - a w Warszawie pismaku byłeś? Pojedź, to zobaczysz, co to potężny biurowiec... A co do protestujących - niech wracają do siebie na wieś, jak chcą ciszy i spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wszystkich! To nie tylko lublin ale cała nasza mentalność polska jest o kant dupy potłuc! Wczoraj info, że RWE stawie siłownie wiatrowe, czysty prąd itd ale zaraz internauci że lipa, źle, bzdura itd. Innym razem, że powstanie 1000 miejsc pracy gdzieś tam, to zaraz że za 800 netto i nikt nie będzie pracować! w lublinie każdy chce rozmawiać przez telefon ale na szafirowej mało płuc nie wypluli jak protestowali przeciw masztom, ale w innych miejscach miasta chcą a nawet żądają budowy masztów żeby móc rozmawiać! Na lsm zawsze protestowali że chcą komisariat a jak zaczeli budowę komisariatu to zaraz jacyś durnie zawiązali komitet że będą strzelaniny, pościgi itd. teraz na czechowie że im światło zasłoni wieżowiec. mieszkam na sławinku, w blokach, 5 metrów od moich okien są okna sąsiada, światło mam jak sobie w kiblu zapalę żarówkę ale nie protestuje bo coś za coś. postęp za pewne wyrzeczenia. jeśli komuś źle, niech się wyprowadzi w bieszczady choć zaraz zawiąże komitet że tam niedzwiedzie i wilki i żyć się nie da! Ludzie co to za chore społeczeństwo, nonstop tylko protesty, do pracy a nie tylko protestować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłaniam nisko w pas arystokracji Lbn na tym forum lol może pokażecie szlacheckokrólewskie korzenie bośmy kmioci i chamy ciekawe pozdrawiam sorkę od niemca z Mł Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Z ostatniej chwili... Od rana stoją mieszkańcy MP przy wjeździe na plac budowy. I nikogo nie wpuszczają. Był nawet jeden desperacki sposób powstrzymania samochodu osobowego rzucając się na maskę. Póki co - roboty stoją w miejscu.
A nikt sie jeszcze nie przykuł do studzienki kanalizacyjnej (wybrałem studzienkę ponieważ na tym zadupiu nawet drzewa nie uświadczysz)? Pewnie Rydzyk już na antenie RM agituje miejscowych działaczy Co za buractwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
johnmclain napisał:
Witam Wszystkich! To nie tylko lublin ale cała nasza mentalność polska jest o kant dupy potłuc! Wczoraj info, że RWE stawie siłownie wiatrowe, czysty prąd itd ale zaraz internauci że lipa, źle, bzdura itd. Innym razem, że powstanie 1000 miejsc pracy gdzieś tam, to zaraz że za 800 netto i nikt nie będzie pracować! w lublinie każdy chce rozmawiać przez telefon ale na szafirowej mało płuc nie wypluli jak protestowali przeciw masztom, ale w innych miejscach miasta chcą a nawet żądają budowy masztów żeby móc rozmawiać! Na lsm zawsze protestowali że chcą komisariat a jak zaczeli budowę komisariatu to zaraz jacyś durnie zawiązali komitet że będą strzelaniny, pościgi itd. teraz na czechowie że im światło zasłoni wieżowiec. mieszkam na sławinku, w blokach, 5 metrów od moich okien są okna sąsiada, światło mam jak sobie w kiblu zapalę żarówkę ale nie protestuje bo coś za coś. postęp za pewne wyrzeczenia. jeśli komuś źle, niech się wyprowadzi w bieszczady choć zaraz zawiąże komitet że tam niedzwiedzie i wilki i żyć się nie da! Ludzie co to za chore społeczeństwo, nonstop tylko protesty, do pracy a nie tylko protestować!
Gdzie w bieszczady... to moje ulubione miejsce takich oszolomow mi tam nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma sie co denerwować- taka mentalność polaków, zamiast pomóc,przemilczeć zawsze 3 grosze swoje trzeba wsadzić że ten był z pisu ten z PO a taka prawda jest wielcy miastowi że gdyby przy waszych blokach, kamienicach nagle rozpoczął sie teren budowy, codziennie jakieś dudnienie pobudka jak z "dnia świra" większość z was by wyleciała pod blok z transparentami, nie wspominając o tym że dzieci z przedszkola zostały pozbawione placu zabaw a młodzież boiska do siatkówki, które zresztą sami wybudowali, bo spółdzielniaod wielu lat nie robi NIC co mogłoby uatrakcyjnić nasze osiedle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mi pod oknem stawiali kolejny blok zasłaniając tym samym widok na inny blok to ja ze spokojem szedłem do pracy, zarabiać pieniądze i utrzymać rdozinę. Ci którzy zawiązują jakieś komitety, to zwykli pieniacze, renciści, emeryci którym już znudziło się siedzieć bezcczynnie w domu! nie mają nic do roboty to protestują i tyle! a budowa musi być i koniec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
likwidator protestow napisał:
Gdzie w bieszczady... to moje ulubione miejsce takich oszolomow mi tam nie trzeba.
przepraszam za bieszczady, to tez moje ulubione miejsce i tez bym nie chciał takich ćwoków mieć za sąsiadów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na załączonym zdjeciu widać, że ciężarówka jest trzyosiowa, to ma pewnie dopuszczalną ładowność ok. 15 ton, a załadowana piachem po burty, więc ok. 25 ton piachu. Moża policja i "krokodyle" by sie tym zajęli zanim rozwalą wszystkie uliczki w okolicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pytanie jeszcze gdzie na Organowej mieszkasz. Była głośna sprawa dotycząca budowy stojącego już bloku nr 13.
No i co z tym blokiem? Stoi sobie, nikomu nie przeszkadza. A to, że mieszkańcy z 8-ki mają trochę gorszy widok na wąwóz i w związku z tym przez chyba 3 lata blokowali budowę bloku.... no sorry, w akcie notarialnym macie zagwarantowany piękny widok z okna, czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jorge napisał:
No i co z tym blokiem? Stoi sobie, nikomu nie przeszkadza. A to, że mieszkańcy z 8-ki mają trochę gorszy widok na wąwóz i w związku z tym przez chyba 3 lata blokowali budowę bloku.... no sorry, w akcie notarialnym macie zagwarantowany piękny widok z okna, czy co?
Mieszkańcy 8-ki i innych bloków też. Akt notarialny aktem notarialnym. Nie znasz sprawy jak widać. Nie znałeś statutu Spółdzielni, nie znałeś dokumentacji, która dziwnym trafem zaginęła. Fakt, stoi sobie blok. Widok gorszy - drugi fakt. Miejsca parkingowe - chyba znasz temat. No i czwarta sprawa - ciekawe czy znasz osoby, które zamieszkują południową i zachodnią część bloku ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jorge napisał:
No i co z tym blokiem? Stoi sobie, nikomu nie przeszkadza. A to, że mieszkańcy z 8-ki mają trochę gorszy widok na wąwóz i w związku z tym przez chyba 3 lata blokowali budowę bloku.... no sorry, w akcie notarialnym macie zagwarantowany piękny widok z okna, czy co?
Mam jeszcze pytanie - skąd masz informację i blokowaniu bloku przez 3 lata? :-D I jeszcze dodam - nie po to są uchwały, aby potem uznać je za niebyłe, bo ... zniknęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam blisko terenu budowy i nie przeszkadza mi, że w tym miejscu powstaje coś nowego, w końcu to działka przeznaczona pod zabudowę. Wszelkie niedogodności wynikające z tego, że coś się buduje są naturalne i niestety każdy musi się przemęczyć, inaczej nikt nic nigdy by nie wybudował. Ludzie są moim zdaniem nieprzyzwyczajeni bo w naszym mieście sytuacją wyjątkową jest jak coś się buduje, a nie jak w innych większych miastach- sprawą zupełnie normalną. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to wygląd kompleksu jaki ma powstać...czy to ma być nowoczesna architektura? w końcu projekt wyłoniony z konkursu... Byłoby świetnie gdyby powstał jakiś ciekawy budynek albo po prostu elegancka, współczesna architektura, która dobrze komponuje się z otoczeniem, czego o wybranym projekcie niestety nie mogę powiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mieszkańcy 8-ki i innych bloków też. Akt notarialny aktem notarialnym. Nie znasz sprawy jak widać. Nie znałeś statutu Spółdzielni, nie znałeś dokumentacji, która dziwnym trafem zaginęła. Fakt, stoi sobie blok. Widok gorszy - drugi fakt. Miejsca parkingowe - chyba znasz temat. No i czwarta sprawa - ciekawe czy znasz osoby, które zamieszkują południową i zachodnią część bloku ;-)
Spółdzielnia miała w Statucie budowę bloków... jak to spółdzielnia. Co ma do tego statut? I jaka dokumentacja zaginęła, bo nie rozumiem? No i ostatnia sprawa: nie, nie znam osób, które zamieszkują ten blok. A powinienem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...